cz   en   

Anenské terasy

O projektu

  Anenské terasy jsou Stavbou roku 2008

  Precizní provedení rezidenčního domu ocenil i Jihomoravský kraj, pro který se Anenské terasy staly Stavbou roku 2008 v kategorii bytových staveb.

  Soutěžní porotu na velkorysém projektu – s náklady 215 milionů Kč – zaujalo mimo jiné netradiční řešení chodeb uvnitř atria a také fakt, že každá bytová jednotka je originálem (malby stěn, různobarevné provedení použitého dřeva, originální podoba koupelen apod.)

  V rámci zástavby objektu došlo také k nemalé úpravě zeleně v okolí domu. Vznikla tím odpočinková zóna – ideální místo pro trávení volného času s dětmi.

  Nadstandardní
  bydlení

  Atraktivnost klidné lokality v centru Brna s výbornou dostupností ještě zvyšují další nadstandardní služby:

  • Možnost zajištění pravidelného úklidu bytu.
  • Prádelna a čistírna (s odnáškou i donáškou).
  • Vyhlášený restaurant Borgoagnese v přízemí.
  • Stylová kavárna v atriu se snídaňovým menu.

  Byty jsou kompletně vybaveny – postel, vestavěné skříně, kuchyňská linka se všemi spotřebiči, lednička, pračka, osvětlení, elektrické žaluzie... Luxusní interiéry realizovaly společnosti jako Symerský, Koryna či Dorint. Samozřejmostí jsou kvalitní dřevěné podlahy ve všech bytech. Kvalitní design celé rezidence umocňuje panoramatický výtah. Ten spojuje všechna podlaží od přízemí až k prosklenému atriu.

  ŠPIČKOVÉ CENTRUM

  Nejen lékaře zaujme, že v těsné blízkosti Anenských teras aktuálně vzniká unikátní Mezinárodní centrum klinického výzkumu (ICRC).

  Fakultní nemocnice u sv. Anny - jako první v Evropské unii - buduje prestižní centrum pro multidisciplinární simulační vzdělávání.

  Ojedinělý projekt je společnou iniciativou brněnské nemocnice a věhlasné americké kliniky Mayo, která se do mezinárodní spolupráce takového rozsahu pouští poprvé.

  Chci si pronajmout byt
  MAGNUM Living, s.r.o.
  Jakubská 1 | 602 00 Brno
  tel: +420 544 500 020
  fax: +420 544 500 015
  GSM: +420 602 507 917
  email: info@magnum.cz
  společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 10235
  created with love by KUZKUZ
  Copyright © 2011 MAGNUM s.r.o.
  Tento web používá pouze technické cookies.